پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

شما می توانید به راحتی به صورت آنلاین مبالغ مورد نظر را به سایت ما پرداخت بفرمایید. ما در سایتی دیگر فروشگاه آنلاین خدمات دیجیتال مارکتینگ داریم که بیش 2 سال هست از زرین پال در آن استفاده می نماییم و مورد اعتماد آن می باشیم و نماد اعتماد الکترونیک زرین پال را دارا هستیم در این مدت طولانی و همواره مورد تایید بوده ایم و هستیم، و هیچ گونه نارضایتی یا شکایتی هم نداشته ایم. برای این سایت نیز از زرین پال استفاده خواهیم نمود و شما به راحتی می توانید از طریق زرین لینک که فرم پرداخت مستقیم زرین پال هست مبالغ دلخواه خود را برای ما واریز نمایید، البته اگر که تمایل داشتید تا به صورت پرداخت آنلاین وجه مورد نظر خود را پرداخت نمایید. لذا استفاده از این روش پرداخت ضروری و اجباری نیست و شما می توانید به هر شکلی که راحت تر بودید و اطمینان بیشتری داشتید هزینه خدمات ما را پرداخت بفرمایید.

درگاه ها، از طریق سایت بسیار خوب و معتبر https://www.zarinpal.com می باشند که شما را به درگاه های بانکی (یا PSP) از طریق شاپرک (https://***.shaparak.ir) که مستقیما زیر نظر بانکی مرکزی ایران می باشد (و معتبرترین و امن ترین درگاه پرداخت در ایران است) برای پرداخت آنلاین متصل و مرتبط می نمایند تا با امنیت بسیار بالا پرداخت را انجام دهید. درگاه پرداخت زرین پال با امکانات و قابلیت های زیاد شما را به درگاه بانکی یا PSP متصل می نماید که شما از طریق کارت شتابی ( یا پرداخت موبایلی مانند کد USSD و غیره …) به یکی از درگاه های زیر دامنه شاپرک (https://****.shaparak.ir) وصل می شوید و پرداخت خود را به راحتی و با امنیت کامل انجام می دهید.

در اینجا با کلیک بر روی لوگوی تایید زرین پال می توانید ببینید ما مورد تایید و فعال هستیم در این سامانه پرداخت الکترونیکی:

اگر کلیک کنید خواهید دید که چنین صفحه ای به صورت اتوماتیک باز خواهد شد که به شما نام و آدرس سایت کالیفورنیوم (californium.ir) را نشان می دهد که مورد اعتماد و تایید شده است:

اگر مثلا تمایل دارید تا یک میلیون تومان به سایت ما بابت خدمات مختلف پرداخت نمایید می توانید در صورت تمایل از این زرین لینک استفاده نمایید:

https://Zarinp.al/305182

یا مثلا برای پرداخت 500 هزار تومان به مدیر سایت می توانید از این زرین لینک پرداخت خود را انجام دهید:

https://Zarinp.al/305189

یا برای پرداخت هر مبلغی با هر رقمی به مدیر سایت از این لینک می توانید واریز نماید:

https://zarinp.al/@2018marketing