همکاری با ما

شما می توانید به صورت حقیقی یا حقوقی با ما همکاری داشته باشید. یعنی هم افراد به صورت شخصی می توانند با ما همکاری داشته باشند و هم شرکت ها و سازمان ها می توانند با ما همکاری داشته باشند. اگر تمایل دارید تا به صورت دورکاری یا فریلنسینگ با ما همکاری داشته باشید می توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا عضوی از تیم ما شوید. اگر هم شرکت یا سازمان هستید می توانید خدماتی به ما بدهید تا ما آن را به مشتریان خود ارائه نماییم. امکان همکاری به صورت پاره وقت یا تمام وقت، پروژه ای یا ساعتی/هفتگی/ماهیانه از راه دور (دورکاری) امکان پذیر خواهد بود. لذا اگر فریلنسر هستید یا تیم دارید یا استارتاپ یا شرکتی دارید که احیانا تمایل به همکاری با ما دارید لطفا همین امروز با ما تماس حاصل فرمایید تا با انعطاف پذیری بالا با شما مذاکره نماییم تا ان شاءا… به توافق برسیم.

ما در زمینه مشاوره، طراحی، پیاده سازی و مدیریت سایت و اپ و شبکه های اجتماعی و …، به همراه کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ و سرویس های آنلاین مورد نیاز برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ فعال هستیم. لذا اگر در هر یک از این زمینه ها مهارت و تجربه خوبی دارید لطفا با ما تماس حاصل فرمایید تا رزومه و نمونه کارهای شما را بررسی نماییم و در صورت امکان با شما به صورت پروژه ای یا ساعتی … همکاری داشته باشیم.

بنابراین ما در اینجا رسما دعوت به همکاری می نماییم از تمامی علاقه مندان، افراد جویای کار، همکاران و شرکت های محترم تا در صورت تمایل آفرها (پیشنهادات) و شرایط مختلف خودشان را جهت همکاری با این وبسایت و یا سایر وبسایت ها و کانال های ما را از طریق تماس با ما مستقیما به ما اعلام نمایند.

دعوت به همکاری - استخدام به صورت دورکاری
دعوت به همکاری با ما