درباره ما

درباره کالیفورنیوم

کالیفورنیوم نام این سایت و برند جدید ما هست. ما این سایت جدید را با یک تیم جدید و یک برندینگ جدید آغاز نمودیم. ما با تجربه و دانش فراوانی که در طی سال های گذشته بدست آوردیم توانسته ایم تا پروژه های زیادی را با موفقیت انجام دهیم.

ما قبل از این سایت، 10 تا سایت دیگر در زمینه دیجیتال مارکتینگ و آنلاین مارکتینگ داشتیم (و هنوز هم داریم) و این یازدهمین سایت ما هست که با یک برندینگ جدید و یک تیم جدید آن را ایجاد نموده ایم. تیم خوب و جدید ما نیز دارای سوابق و رزومه خوبی هست که نمونه کارها را می توانید در سایت مشاهده بفرمایید. ما از هر فردی در قسمتی که مهارت و تجربه کافی دارد بهره می بریم تا پروژه های شما را با کیفیت بالا و دقت زیاد انجام دهیم.

کالیفورنیوم

هدف کالیفورنیوم

هدف ما خدمت به کسب و کارهای نوپا، استارتاپ ها، کسب و کارهای آنلاین، جوانان و کارآفرینان ایرانی و رشد فرهنگی و اقتصادی در شرکت ها و سازمان های ایران می باشد…

ما در این وبسایت مطالب و مقالات جدید و مهم، و همچنین نکات جالب و با اهمیت را در مورد خدمات خود را بیان می نماییم. فعالیت های ما تماما در قالب کسب و کار مجازی می گنجد؛ اگر چه مشتریان و همکاران ما هم مجازی و هم غیر مجازی هستند چراکه خدمات مارکتینگ و کسب و کار حرفه ای، استراتژیک پلن کوتاه-مدت و بلند-مدت، دیجیتال مارکتینگ هوشمند و داینامیک، تبلیغات اینترنتی، تولید محتوا و افزایش ترافیک و رنکینگ وبسایت، طراحی ست اداری، طراحی بیلبورد های تبلیغاتی، طراحی کمپین ها و تبلیغات تلویزیونی یا پیامکی،… همگی برای کسب و کار های فیزیکی و دیجیتال، سنتی و مدرن، آنلاین یا آفلاین، می تواند کاربردهای مفید و نتیجه های بسیار خوبی داشته باشد. لذا همکاران و شرکت های محترم می توانند در صورت تمایل به استفاده از خدمات یا محصولات دیجیتال و اینترنتی ما، و یا ارائه پیشنهادات مختلف جهت همکاری با این وبسایت و یا سایر سایت ها و کانال های ما مستقیما با ما در تماس باشند.

کالیفورنیوم
کالیفورنیوم

جالب است بدانید که…

کالیفورنیوم چیست؟

کالیفورنیوم نام یک سنگ رادیو اکتیو و بسیار گران بها می باشد که عدد اتمی آن 98 می باشد، یعنی دقیقا پیش-شماره تلفن های ایران! ما نیز این برند را در ایران راه اندازی کردیم تا به مردم و کشور ایران خدمت رسانی نماییم. ما خدمات دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت و … ارائه می نماییم و این کار می تواند چنان ارزش افزوده ای در کسب و کارها ایجاد نماید که همانند کالیفورنیوم برای مردم با ارزش باشد. رشد و توسعه اقتصادی و فرهنگی هر جامعه می تواند با تبلیغات دیجیتال درست و اصولی بهبود یابد و همانطور که مشاهده می کنید روز به روز کسب و کارهای اینترنتی رونق بیشتری می یابند و سود بیشتری برای مردم ایجاد می نمایند و زندگی مردم را نیز سهل تر و آسان تر می گردانند. ما نیز به همین دلیل نام کالیفورنیوم که یک عنصر بسیار با ارزش در طبیعت هست را برگزیدیم، و خوب البته نام هایی مانند طلا و برلیان و پلاتینوم کمی قدیمی و بیش از حد استفاده شده بود… برای همین نام یک عنصر فوق العاده با ارزش که به نوعی شاید متعلق به ایران و مردم آن می باشد را انتخاب کردیم.